Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SDU Rosa

Izlietnes skapītis SDU Rosa

Pārdomāts risinājums. Tā forma ideāli atkārto izlietnes formu un nodrošina papildu vietu mantu glabāšanai. Skapītis ir aprīkots ar atvilktni.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Jebkuram stilam

Korpuss trīs krāsās (gaišs bērzs, balts vai izteiksmīgs svītrains onikss), kam rūpīgi veikta dziļā impregnēšana, katru reizi vannas istabai sniegs savu stilu un apmierinās pat izvēlīgāko pircēju gaumi. Visas krāsas noslēdz baltas, izteikti glancētas durvis.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 56 x 40 x 24 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • korpusa krāsa: balts, bērzs

Skapītis zem izlietnes SDU Rosa ir aprīkots ar atvilktni un atvērtu virsmu mantām. Nevar pasūtīt Strip Onyx krāsā. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem (ar izlietni Rosa, ar spoguli M 560), ar citām dušas/vannas istabas mēbelēm un RAVAK produkciju.

Izlietnes skapītis SDU Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000238 560 x 400 x 240 Izlietnes skapītis SDU Rosa L bērzs/balts 0,00
X000000239 Izlietnes skapītis SDU Rosa R bērzs/balts 0,00
X000000326 Izlietnes skapītis SDU Rosa L balts/balts 229,00
X000000327 Izlietnes skapītis SDU Rosa R balts/balts 229,00

Iekraušanas dati

24,7 MB