Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SDS Evolution

Izlietnes skapītis SDS Evolution

Skapīša priekšējās durtiņas, kas aprīkotas ar atvēršanas sistēmu push/pull, atkārto izlietnes Evolution priekšējās malas īpašo formu. Skapīša iekšpusē ir 40 cm augsta mantu atvilktne.

Sērija Evolution

Izcils un harmonisks

Unikāls un tajā pašā laikā praktisks dizains vannas istabu aprīkojuma tirgū piemīt skapīšu un izlietņu komplektiem Evolution. Noapaļotā izlietņu priekšpuse vienmērīgi pāriet uz skapīša priekšējo furnitūru. Kopā ar tāda paša nosaukuma vannu, kurai ir piešķirts tituls "Izcils produkts", saskaņā ar Designcentr novērtējumu Čehijā, tās veido vienreizēju koncepciju visai vannas istabai.

Vannas istabas mēbeles Evolution

Neatkarība vai koncepcija

Koncepcija Evolution piedāvā ideālu vairāku pretrunīgu principu saderību. Visi tās izstrādājumi ir “pašpārliecināti vientuļnieki”, kuri, neskatoties uz to, ir novietoti kopā un veido skaistuma un lietderības simfoniju.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Ideāla komplektācija

Skapīšu Evolution pašaizverošās izvelkamās atvilktnes ar “push/pull” atvēršanas sistēmu piedāvā lielu platību kosmētikai un nepieciešamajiem piederumiem. Noapaļotā forma izceļ minētās sērijas izstrādājumu eleganci.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Autordizains

Studija Nosal, kas pazīstama ar savu inovatīvo pieeju ikdienas lietošanas lietām, Evolution koncepcijas izstrādājumiem ir piešķīrusi neatkārtojamu un ekskluzīvu dizainu. Mēbeļu kompozīciju pabeidz balti glancēti skapīši.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 70 x 55 x 47 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs

Skapītim ir dziļā atvilktne mantu glabāšanai (40 cm) ar atvēršanas sistēmu push/pull. Skapīša ārējā un iekšējā sānu un pamatnes virsma ir baltā spīdīgā krāsā. Uzstādāms tieši pie sienas, nevar izmantot kājiņas. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Evolution izstrādājumiem (ar izlietni Evolution, spoguli Evolution) un citu RAVAK produkciju.

Izlietnes skapītis SDS Evolution

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000365 700 x 550 x 400 Izlietnes skapītis SDS Evolution balts/balts 249,00

Iekraušanas dati

21,2 MB