Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Rosa II

SD Rosa II

Vēl modernāka populārā modeļa Rosa vannas skapīšu forma. Lielāka telpa un vienkāršs, moderns dizains lieliski piemērots Rosa izlietnei.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Ērta atvēršana

Glancēts balts skapis ar vietu lietu uzglabāšanai. Durvis un pilnībā izvelkamas atvilktnes aprīkotas ar lēnas aizvēršanās sistēmu, kā arī rokturiem ērtai pagriešanai.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • Izmēri (p x a x g): 60/76 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēts MFPB un MDF
  • krāsains korpuss: balta spīdīga, Cappuccino krāsa
  • atvilktnes krāsa: balta spīdīga
  • garantija: 5 gadi

Izlietnes skapītis SD Rosa II ar divām baltām, spīdīgām atvilktnēm (lakots MDF), korpusa krāsa pēc izvēles. Korpuss tiek piegādāts salikts, ieskaitot montāžas detaļas (skrūves, eņģes, tapas) un rokturus.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietnes skapītis SD Rosa II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000924 600 x 490 x 470 SD 600 Rosa II balta/balta 359,00
X000000926 SD 600 Rosa II capuccino/balta 359,00

Iekraušanas dati

31,3 MB