Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietnes skapītis SD Classic 600

Skapītis zem izlietnes SD Classic 600

Klasisko skapīša formu īpašu padara glancētais durtiņu izpildījums ar ergonomisku izgriezumu, kas pilda roktura funkciju. Skapīša iekšpusē ir augsta atvilktne mantām (40 cm).

Sērija Classic

Klasika šī vārda labākajā nozīmē

D/vannas istabas Classic mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Vannas istabas mēbeles Classic

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.


Vannas istabas mēbeles Classic

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Vannas istabas mēbeles Classic

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai d/vannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši četras korpusa krāsas, proti, balta un bērzs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 60 x 49 x 47 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa krāsa: balts, bērzs, latte, cappuccino
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs

Skapītis ar augstu atvilktni, kurā ir 40 cm augsta telpa mantām. Durtiņas pieejamas glancēti baltā krāsā (krāsots MDF), korpuss – atbilstoši izvēlētajai krāsu kombinācijai. Piegādā saliktā veidā. Izstrādājuma komplektā ir montāžas komplekts (skrūves, eņģes, aizbāžņi). Skapītis tiek uzstādīts tieši pie sienas, nevar izmantot regulējamās kājiņas. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem (ar izlietni Classic 600, ar spoguli Classic 600) un citu RAVAK produkciju.

Izlietnes skapītis SD Classic 600

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000303 600 x 490 x 470 Izlietnes skapītis SD Classic 600 bērzs/balts 0,00
X000000347 Izlietnes skapītis SD Classic 600 balts/balts 0,00
X000000934 Izlietnes skapītis SD Classic 600 latte/balts 0,00
X000000949 Izlietnes skapītis SD Classic 600 cappuccino/balts 0,00

Iekraušanas dati