Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Izlietnes maisītājs 10° Free black

Izlietnes maisītājs 10° Free black bez pamatnes vārsta

TD F 015.20

10° leņķī sasvērtais ūdens maisītājs nodrošina īpašu komfortu. Aerators ir noregulēts tā, ka ūdens plūsma vienmēr ir vērsta tieši kanalizācijā, tāpēc izvairīsieties no ūdens šļakstīšanās. Augstais maisītājs lieliski derēs lielām izlietnēm, kas paredzētas uzstādīšanai uz plāksnes. Jaucējkrāni ar melnu matētu apdari nekavējoties piesaistīs uzmanību un padara Jūsu vannasistabu elegantāku.

Sērija Izlietnes maisītāji

Sviras izlietnes jaucējkrānus 10° Free black krāsā, ko raksturo neliels slīpums pret roku, varat izvēlēties bez notekas vai ar noteku Click-Clack. Izlietnes maisītāji 10° Free black izgatavoti 14 un 17 cm augsti. Augstāks maisītājs būs piemērots dziļai izlietnei, zemāks – izlietnei ar plakano pamatu vai mazai izlietnei, kas ierīkota tualetes telpā. Regulējamais maisītāja aerators nodrošinās, ka ūdens plūsma tiks novirzīta tur, kur nepieciešams, neskatoties uz to, ka maisītājs atrodas slīpi leņķī.

Tehniskā informācija

  • maisītāja augstums: 334 mm
  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • krāsu dizains: matēts melns
  • savienošanas šļūtenes: 400mm
  • noteces atvēršana: nav
  • maisītāju garantija: 5 gadi

Augstais maisītājs ir ļoti ērts. Lai panāktu visaptverošu risinājumu un dizaina konsekvenci vannas istabā, iesakām maisītājus 10° Free black saskaņot ar citiem 10° produktiem un aksesuāriem. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)SoftMoveEcoFlow
Izlietnes maisītājs 10° Free black

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070151 TD F 015.20 Izlietnes maisītājs bez pamatnes vārsta 10°, 334 mm 245,00

Iekraušanas dati

14,3 MB