Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietne Rosa Comfort N, ar mēbelēm

Izlietne Rosa Comfort mēbelēm

Paredzēta kombinācijai ar dušas/vannas istabu Rosa mēbelēm, ar ko kopā rada ērtu telpu visiem nepieciešamajiem piederumiem vannas istabā.

Sērija Rosa

Likme uz pārliecību

Rosa sērijas izlietnes ir radušās kā savdabīga atbilde uz tāda paša nosaukuma pircēju vidū iecienītākajām RAVAK firmas vannām. Izlietņu noapaļotās formas ne tikai ir patīkamas lietošanā, bet tās arī nodrošina pietiekami daudz vietas mantām. Tā kā Rosa ir pamatkoncepcija jebkurai vannas istabai, tās izlietnes ir paredzētas dažāda veida telpām: stūrim, pa vidu sienai. Pateicoties pārdomātajam attiecīgo skapīšu sortimentam, tie ir ideāla glabātuve visiem nepieciešamajiem vannas piederumiem.

Izlietnes Rosa

Komplekss piedāvājums

Izlietnēm Rosa mēs piedāvājam vairākus izmērus ar vairākiem uzstādīšanas variantiem – atsevišķi vai kopā ar skapīti.


Izlietnes Rosa

Kreisais/labais variants

Dušas/vannas istabas koncepcijas Rosa un attiecīgi arī izlietņu pamatā ir asimetrijas princips. Galvenais koncepcijas izstrādājums ir asimetriskā vanna, kuras forma tiek atkārtota arī izlietnēs. Lai sasniegtu maksimālo funkciju un izlietnes saskaņotību, un tajā skaitā arī ar vannu, mēs piedāvājam kreiso/labo variantu, kuru Jūs varat izvēlēties atkarībā no Jūsu vannas istabas plānojuma.


Izlietnes Rosa

Pietiekami vietas mantām

Rosa izlietnes ir izstrādātas tā, ka tajās paredzēta pietiekami liela mazgāšanas telpa un tāda pati virsma mantām, uz kuras Jūs varat novietot visus Jums nepieciešamos piederumus, bet to, kas uz tās nesatilpst, noslēpt pēc dizaina saskaņotā skapītī.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 78 x 55 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • pārplūde: jā, slēptās pārplūdes iespēja
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes noteces, sifoni, maisītāji, skapītis

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietni kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem (ar izlietnes skapīti SDU Rosa, ar maisītāju Rosa, ar spoguli M 780) un dušas/vannas istabu RAVAK mēbelēm un citiem aksesuāriem. Izlietni var papildināt ar izlietnes skapīti vai uzstādīt pie sienas. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā. Izlietne Rosa Comfort mēbelēm tiek piegādāta bez dvieļu turētāja.

Izlietne Rosa Comfort N, ar mēbelēm

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJ8L11N0000 780 x 550 Izlietne Rosa Comfort N/L ar pārplūdi 245,00
XJ8P11N0000 Izlietne Rosa Comfort N/R ar pārplūdi 245,00