Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Izlietne Rosa

Izlietne Rosa

Likme uz pārliecību. Tā ir mazākā izlietne no modeļu sērijas Rosa, kas ietilps pilnīgi visur un kalpos daudzus gadus. Pateicoties saviem mazajiem izmēriem, tā nodrošinās pietiekami vietas mantām, un ir aprīkota ar praktisku dvieļu turētāju.

Sērija Rosa

Likme uz pārliecību

Rosa sērijas izlietnes ir radušās kā savdabīga atbilde uz tāda paša nosaukuma pircēju vidū iecienītākajām RAVAK firmas vannām. Izlietņu noapaļotās formas ne tikai ir patīkamas lietošanā, bet tās arī nodrošina pietiekami daudz vietas mantām. Tā kā Rosa ir pamatkoncepcija jebkurai vannas istabai, tās izlietnes ir paredzētas dažāda veida telpām: stūrim, pa vidu sienai. Pateicoties pārdomātajam attiecīgo skapīšu sortimentam, tie ir ideāla glabātuve visiem nepieciešamajiem vannas piederumiem.

Izlietnes Rosa

Komplekss piedāvājums

Izlietnēm Rosa mēs piedāvājam vairākus izmērus ar vairākiem uzstādīšanas variantiem – atsevišķi vai kopā ar skapīti.


Izlietnes Rosa

Kreisais/labais variants

Dušas/vannas istabas koncepcijas Rosa un attiecīgi arī izlietņu pamatā ir asimetrijas princips. Galvenais koncepcijas izstrādājums ir asimetriskā vanna, kuras forma tiek atkārtota arī izlietnēs. Lai sasniegtu maksimālo funkciju un izlietnes saskaņotību, un tajā skaitā arī ar vannu, mēs piedāvājam kreiso/labo variantu, kuru Jūs varat izvēlēties atkarībā no Jūsu vannas istabas plānojuma.


Izlietnes Rosa

Pietiekami vietas mantām

Rosa izlietnes ir izstrādātas tā, ka tajās paredzēta pietiekami liela mazgāšanas telpa un tāda pati virsma mantām, uz kuras Jūs varat novietot visus Jums nepieciešamos piederumus, bet to, kas uz tās nesatilpst, noslēpt pēc dizaina saskaņotā skapītī.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 56,6 x 46,6 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • pārplūde: jā
  • atvere maisītājam: 35 mm
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes noteces, sifoni, maisītāji, skapītis, dvieļu turētājs

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietni kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem (ar izlietnes skapīti SDU Rosa, ar maisītāju Rosa, ar spoguli M 560) un dušas/vannas istabu RAVAK mēbelēm un citiem aksesuāriem. Izlietni Rosa var papildināt ar skapīti zem Rosa izlietnes vai uzstādīt pie sienas. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā.

Izlietne Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJ2L1100000 566 x 466 Izlietne Rosa L ar pārplūdi 245,00
XJ2P1100000 Izlietne Rosa R ar pārplūdi 245,00