Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Ring 800

Izlietne Ring 800

Ideāls partneris katrai dienai. Rotaļīgi vienkārša un praktiska forma nodrošina maksimālu telpu rokām. Izlietne paredzēta  uzstādīšanai ar praktisku, ļoti ietilpīgu skapīti.

Sērija Ring

Rotaļīgums katrai dienai

Katru reizi, kad Jūs izmantojat izlietni Ring, tās iekšējā ovālā forma, gluži kā labākais draugs, uzlabo Jums garastāvokli. Izlietne Ring ar noapaļotām malām ir noformēta tādā pašā dizainā, kāds ir tāda paša nosaukuma skapītim, kuram tā paredzēta. Izlietne nav paredzēta atsevišķai lietošanai, bet kopā ar skapīti.

Izlietnes Ring

Jauna forma

Izlietnes Ring saskaņā ar jaunākajām tendencēm dodas horizontālo līniju virzienā, kas stiepjas gar vannas istabas sienām un atstāj tajā gaisīgu un brīvu iekšējo telpu. Gareniskās līnijas palielina komfortu mazgāšanās laikā, un Jūsu rokām ir pietiekami daudz vietas.


Izlietnes Ring

Pilnīga harmonija

Izlietnes Ring nav piemērotas atsevišķai montēšanai pie sienas, bet lieliski sader ar tāda paša nosaukuma skapīti. Abiem izstrādājumiem raksturīgās noapaļotās malas izceļ vienkāršā, bet vienlaikus dinamiskā vienotā veseluma efektu.


Izlietnes Ring

Izvēles vieglums

Izlietnes Ring neapgrūtinās Jūs ar sarežģīto uzdevumu – ar ko gan to sakombinēt, jo tā ideāli sader ar skapīti un kopā ar to veido universālu vienotu veselumu jebkura stila vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x a): 80 x 38 cm
  • materiāls: lietais akmens
  • pārplūde: nav
  • atvere vertikālam jaucējkrānam: 35 mm
  • skapītis zem izlietnes: jā
  • garantija: 5 gadi
  • aksesuāri: sifoni, jaucējkrāni, skapītis SD Ring 800, spogulis Ring 800, aksesuāri vannasistabai

Izlietne Ring 800 nav aprīkota ar pārplūdi, tāpēc jāizmanto fiksētā sifona galviņa un vertikālais jaucējkrāns. Izlietni nedrīkst stiprināt pie sienas atsevišķi, bet tikai ar skapīti zem izlietnes SD 800 Ring. Pilnīgam vannasistabas dizaina risinājumam un saskaņošanai mēs rekomendējam kombinēt izlietni ar citiem sērijas Ring izstrādājumiem (spogulis 800 Ring, augstais skapis SB Ring), jaucējkrānu un citiem RAVAK izstrādājumiem. Montāžas stiprinājumi (blīves, skrūves u.c.) ietilpst komplektā.

 

5 gadu garantijaImpregnēšana pret mitrumu
Izlietne Ring 800

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJK01180000 800 x 380 Izlietne Ring 800 11 111 111,00

Iekraušanas dati

3,7 MB

Papildu piederumi