Youtube

Dušošanās

Hidromasāžas panelis Jet Pure

Hidromasāžas panelis Jet Pure

Kontroles rokturīši, termostatiskais maisītājs un rokas duša – uzstādīti hidromasāžas sieniņas sānā, tāpēc neaizņem daudz vietas un vizuāli izskatās pieguloši sienai. Tas viss vēl vairāk uzsver gludo metālisko sieniņas korpusu ar trīs masāžas sprauslu zonām un augšējo dušu. Ikdienas lietošanu mājās atvieglo ūdens pielaišanai un skalošanai paredzētā plūsma, kas atrodas sienas apakšējā daļā.

Sērija

Atslābināšanās jebkurā brīdī

Hidromasāžas paneļi ir daudz funkcionālāki nekā parastās dušas. Jūsu dušas kabīne ļaus sajust uz savas ādas visu masāžas sprauslu efektu un pilnīgi atslābināties, neizejot no mājas. Izvēlieties hidromasāžas paneli, kas derēs Jums pēc dizaina un funkcionalitātes. Nokomplektējot dušas kabīni vēl ar sēdekli Ovo, Jūs radīsiet ideālu dušas kabīni ikdienas relaksācijai mājas apstākļos.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x a): 28 x 155 cm
  • materiāls, krāsas: alumīnija korpuss, satīns
  • garantija: 2 gadu

Piemērots visām duškabīnēm RAVAK, kuru minimālais izmērs ir 90 x 90 cm. Uzstādāms pie sienas vai stūrī. Tīrīšanai iesakām izmantot tīrīšanas līdzekli RAVAK Cleaner. Hidromasāžas paneļis ar termostatiskajiem maisītājiem lietošanas ieteikumi: karstā ūdens minimālā temperatūra – 50°C, minimālais ūdens spiediens – 2 bāri, maksimālais ūdens spiediens – 5 bāri, ieteicamais ūdens spiediens sistēmā – 3 bāri.

2 gadu garantija

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01501 Totem PURE 499,00

Iekraušanas dati

2,9 MB