Youtube

Dušošanās

Hidromasāžas panelis Jet Light

Hidromasāžas panelis Jet Light

Izsmalcināts un elegants, taču jaudīgs. Neskatoties uz maksimāli samazinātajiem sieniņas izmēriem, hidromasāžas sistēmas efektivitāte saglabājās nemainīga. Komplektā ir četras regulējamas masāžas sprauslas, augšējā dušas galva un rokas duša.

Sērija

Atslābināšanās jebkurā brīdī

Hidromasāžas paneļi ir daudz funkcionālāki nekā parastās dušas. Jūsu dušas kabīne ļaus sajust uz savas ādas visu masāžas sprauslu efektu un pilnīgi atslābināties, neizejot no mājas. Izvēlieties hidromasāžas paneli, kas derēs Jums pēc dizaina un funkcionalitātes. Nokomplektējot dušas kabīni vēl ar sēdekli Ovo, Jūs radīsiet ideālu dušas kabīni ikdienas relaksācijai mājas apstākļos.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x a): 23 x 142 cm
  • materiāls, krāsas: alumīnija korpuss, satīns

Piemērots visām duškabīnēm RAVAK, kuru minimālais izmērs ir 90 x 90 cm. Uzstādāms pie sienas. Tīrīšanai iesakām izmantot tīrīšanas līdzekli RAVAK Cleaner. Hidromasāžas paneļu ar termostatiskajiem maisītājiem lietošanas ieteikumi: karstā ūdens minimālā temperatūra – 50°C, minimālais ūdens spiediens – 2 bāri, maksimālais ūdens spiediens – 5 bāri, ieteicamais ūdens spiediens sistēmā – 3 bāri.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01502 Totem LIGHT 349,00

Iekraušanas dati