Youtube Instagram

Dušošanās

Fiksēta siena 10° 10PS

Fiksēta siena 10° 10PS

Fiksētā siena no droša rūdīta stikla paredzēta kombinēšanai ar dušas durvīm. Tā ļauj veidot gan kvadrātveida gan taisnstūrveida stūra kabīni.

Sērija 10°

Bīdāmie dušas stūrīši, kas stilistiski saskan ar tāda paša nosaukuma visas vannas istabas produktu koncepciju. Plašajam variantu spektram, sākot ar asimetriskā plānojuma produktiem, turpinot ar kvadrāta formas un beidzot ar taisnstūra formas ražojumiem vai dušas durvīm, atradīsies pielietojums ikvienā modernā interjerā.

Duškabīnes un durvis 10°

Praktiskā asimetrija ar jauniem ieguvumiem

Salīdzinot ar labi zināmajiem ceturtdaļapļa risinājumiem, asimetriskajam taisnstūrim ir ārkārtīgi moderns raksturs un tas sniedz arī jaunus ieguvumus. Ārējais viras stūris nerada draudus lietotājam kad viņš ap to staigā, iekšpuse sniedz liela taisnstūra stūrīša komfortu, kā arī piedāvā jaunas kosmētikas uzglabāšanas vietas ārpus aizsniegšanas zonas uz vanniņas.


Duškabīnes un durvis 10°

Saskaņotais dizains

10° dušas stūrītis estētiski saskan ar visas 10° vannas istabas aprīkojumu, kas var sevī ietvert visu, sākot ar vannu, ar aizslietni, līdz izlietnēm, skapīšiem, ūdens krāniem un vannas istabas aksesuāriem. Viss ar ģeniāli vienkāršu pagriešanas vai noliekšanas par 10° grādiem ideju, kas nodrošina jaunu komfortu un lietotāja draudzīgumu ar produktu.


Duškabīnes un durvis 10°

Tehniski pārbaudīts risinājums

10° dušas stūrīši izmanto pārbaudītu tehnoloģiju, kas garantē tiem daudzu gadu klusu un drošu darbību. Bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu vannas istabā, durvis nekrustojas un nesagriežas, un, pateicoties to noliekšanas sistēmai, nav nevienas vietas, kura nebūtu pieejama.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 90 cm
  • krāsains noformējums: rāmis - spīdīgs Alubright, Satin; rokturi ar hroma dizainu
  • drošības stikla pildviela: 6 mm; Transparents
  • vanniņas augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Produkts sastāv no vienas fiksētas daļas. Montē noflizētā vannas istabas stūrī (kombinācijā ar dušas durvīm 10DP2 vai 10DP4) uz vanniņas RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Gigant Pro 10°, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro Flat, Gigant Pro, Gigant vai tieši uz grīdas ar iebūvētu noteku vai zemgrīdas ieplūdi. Fiksētā siena nav paredzēta patstāvīgai lietošanai. Dušas durvju kombinācijā ar divām fiksētām 10PS tipa sienām dušas stūri izveidojiet „U“ formā. Izmantojot pielāgošanas profilu BLNPS, var paplašināt produktu par 20 mm.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKoncepcija
Fiksēta siena 10° 10PS

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
9UV70C00Z1 880-905 x 1900
Ieeja 466 mm
10PS-90 spīdīga+Transparent 249,00
9UV70U00Z1 10PS-90 satīna+Transparent 289,00