Youtube Instagram

Dušošanās

Dušas durvis 10° 10DP2

Dušas durvis 10° 10DP2

Ideāli piemērotas nišas izmantošanai vannas istabā. Nodala līdz 120 cm plašu telpu un, pateicoties augstas kvalitātes bīdāmo durvju sistēmai, neaizņem vairāk nevienu vannas istabas centimetru. Jauns stūra dizains turpina visu 10° vannas istabas koncepcijas estētisko izvērsumu.

Sērija 10°

Bīdāmie dušas stūrīši, kas stilistiski saskan ar tāda paša nosaukuma visas vannas istabas produktu koncepciju. Plašajam variantu spektram, sākot ar asimetriskā plānojuma produktiem, turpinot ar kvadrāta formas un beidzot ar taisnstūra formas ražojumiem vai dušas durvīm, atradīsies pielietojums ikvienā modernā interjerā.

Duškabīnes un durvis 10°

Praktiskā asimetrija ar jauniem ieguvumiem

Salīdzinot ar labi zināmajiem ceturtdaļapļa risinājumiem, asimetriskajam taisnstūrim ir ārkārtīgi moderns raksturs un tas sniedz arī jaunus ieguvumus. Ārējais viras stūris nerada draudus lietotājam kad viņš ap to staigā, iekšpuse sniedz liela taisnstūra stūrīša komfortu, kā arī piedāvā jaunas kosmētikas uzglabāšanas vietas ārpus aizsniegšanas zonas uz vanniņas.


Duškabīnes un durvis 10°

Saskaņotais dizains

10° dušas stūrītis estētiski saskan ar visas 10° vannas istabas aprīkojumu, kas var sevī ietvert visu, sākot ar vannu, ar aizslietni, līdz izlietnēm, skapīšiem, ūdens krāniem un vannas istabas aksesuāriem. Viss ar ģeniāli vienkāršu pagriešanas vai noliekšanas par 10° grādiem ideju, kas nodrošina jaunu komfortu un lietotāja draudzīgumu ar produktu.


Duškabīnes un durvis 10°

Tehniski pārbaudīts risinājums

10° dušas stūrīši izmanto pārbaudītu tehnoloģiju, kas garantē tiem daudzu gadu klusu un drošu darbību. Bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu vannas istabā, durvis nekrustojas un nesagriežas, un, pateicoties to noliekšanas sistēmai, nav nevienas vietas, kura nebūtu pieejama.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 100, 120 cm
  • tipveida noformējums: rotējošs produkts (L/R)
  • krāsains noformējums: rāmis -  satin; rokturi ar hroma dizainu
  • drošības stikla pildviela: 6 mm; Transparents
  • produkta augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Produkts sastāv no vienas fiksētas daļas un vienas bīdāmās daļas - durvīm. Montē iepriekš noflīzētā vannas istabas stūrī (var kombinēt ar fiksēto sienu 10PS) uz vanniņas RAVAK Perseus 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Gigant Pro 10°, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro Flat, Gigant Pro, Gigant vai tieši uz grīdas ar iebūvētu noteku vai zemgrīdas ieplūdi. Dušas durvju kombinācijā ar divām fiksētām 10PS tipa sienām dušas stūri izveidojiet „U“ formā. Izmantojot pielāgošanas profilu BLNPS, var paplašināt produktu par 20 mm.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKoncepcijaStikla atvēršanaL/R variants 180°
Dušas durvis 10° 10DP2

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
0ZVA0U00Z1 982-1022 x 1900
Ieeja 416 mm
10DP2-100 satīna+Transparent 599,00
0ZVG0U00Z1 1182-1222 x 1900
Ieeja 516 mm
10DP2-120 satīna+Transparent 639,00

Papildu piederumi