Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Bidē Chrome

CHROME BIDĒ

No dizaina viedokļa tīrs risinājums, kas izceļas ar vienkāršu stilu, bez traucējošām liekām detaļām. Ar savu izskatu papildina Chrome izstrādājumu koncepciju un ir piemērots iekārtošanai kopā ar Chrome RimOff tualetes podu. Pateicoties tam, ka tas tiek karināts pie sienas (tāpat kā tualetes pods), kļūst vienkāršāka ikdienas uzkopšana, grīdu higiēnas uzturēšana vannas istabā vai tualetē. Bez apmalēm un līkumiem, kur varētu uzkrāties netīrumi. Lai radītu harmoniju vannas istabā vai tualetes telpā, ir vērts to papildināt ar citiem Chrome koncepcijas izstrādājumiem.

Sērija

Tā kā mēs rūpējamies par savām rokām, tās ik dienas mazgājot higiēnas un patīkamu sajūtu nolūkos, mēs varam rūpēties arī par intīmajām ķermeņa daļām. Sajūtot bidē poda priekšrocības vannas istabā, Jūs vairs nekad nevarēsiet no tā atteikties.

Līdz pilnībai paplašinātas d/vannas istabu koncepcijas
Piekaramais bidē Chrome pēc sava dizaina atbilst pārējiem plašās koncepcijas izstrādājumiem, kas dod Jums iespēju arī vannas istabās ar tualeti saglabāt vienotu stilu. Tās dizains ir tik mūsdienīgs un universāls, ka būs piemērots jebkuram vannas istabas interjeram.

Slēptā montāža
Nebojā kopējo ārējo izskatu, atvieglo tīrīšanu grūti pieejamās vietās uz ārējās tualetes poda virsmas, kur bieži veidojas netīrumi.

Piekaramā sistēma
Atvieglo grīdas kopšanu vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • parametri (platums/dziļums/augstums): 360 x 525 x 300 mm
  • materiāls: monolīta keramika, glazūrai nav vajadzīga papildu virsmas apstrāde
  • noslēpta stiprinājuma sistēma
  • garantija: 10 gadi
  • piederumi: bidē iebūvējamais modulis, bidē sifons, bidē jaucējs

Kvalitatīvs keramikas materiāls, jauns ikdienai pieskaņots dizains.
Chrome bidē ir ar dobumu bidē vertikālam jaucējam. Slēptā montāža un stiprinājumu komplekts – iepakojuma sastāvdaļa.
Papildus bidē ir ieteicams iegādāties bidē iebūvējamo moduli, bidē sifonu un bidē jaucēju (piemēram, Chrome vertikālo bidē jaucēju).
Lai radītu viengabalainu un pabeigtu tualetes telpu vai vannas istabas tēlu, mēs ieteicam iegādāties Chrome piederumus vai citus Chrome koncepcijas izstrādājumus (tualetes podu, izlietnes, mēbeles utt.).

10 gadu garantijaKoncepcija
Bidē Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01450 360 x 525 x 300 mm Bidē Chrome 279,00

Iekraušanas dati

6,4 MB