Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augsts skapītis SB Rosa II

SB Rosa II

Augsts vannas istabas skapītis – tajā tilpst visas vannas istabā izmantojamās mantas. Moderna stikla plaukts, viegli kopjams. Atverams uz kreiso un labo pusi.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Ērta atvēršana

Glancēts balts skapis ar vietu lietu uzglabāšanai. Durvis un pilnībā izvelkamas atvilktnes aprīkotas ar lēnas aizvēršanās sistēmu, kā arī rokturiem ērtai pagriešanai.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • Izmēri (p x a x g): 30,5 x 35 x 153,5
  • materiāls: impregnēts MFPB un MDF
  • krāsains korpuss: balta spīdīga, cappuccino krāsa (augšējā plāksne vienmēr ir balta)
  • krāsainas durvis: balta spīdīga
  • garantija: 5 gadi

Augsts skapītis ar divām durvīm un plauktiem. Var atvērt uz kreiso vai labo pusi. To var uzstādīt uz regulējamām 10–12 cm augstām kājiņām. Durvju krāsa – balta spīdīga, skapītis – pēc izvēles. Piegādājams pilnībā samontēts. Var saskaņot ar citām mēbelēm un Rosa aksesuāriem, kā arī ar citiem RAVAK produktiem.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Augsts skapītis SB Rosa II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000927 305 x 350 x 1535 SB 350 Rosa II balta/balta 389,00
X000000929 SB 350 Rosa II capuccino/balta 389,00

Iekraušanas dati

31,3 MB