Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augsts skapītis SB Rosa

Augstais sānu skapītis Rosa SB

Augstais skapītis piedāvā izplatīto vannas istabas risinājumu, kura pamatā ir lielas telpas mantu glabāšanai nodrošināšana. Vēl vairāk, augstais skapītis SB Rosa papildus diviem stikla plauktiem ir gatavs Jums piedāvāt atvērto virsmu bieži izmantojamām mantām, kuru krāsa un dizains Jums palīdzēs radīt individuālu vannas istabas stilu.

Sērija Rosa

Universāli piemērojams

Noapaļotās mēbeļu un izlietņu Rosa līnijas atkārto vannas formu no tāda paša nosaukuma koncepcijas Rosa. To savstarpējā saderība vannas istabā ekonomē vietu un veido harmonisku veselumu. Lielā modeļu izvēle dod iespēju tos izmantot jebkurā vannas istabā.

Vannas istabas mēbeles Rosa

Plašs sortiments

Rosa mēbeles piedāvā saskaņotu piedāvājumu atbilstoši jebkurām pircēju prasībām. Vienojošais elements d/vannas istabu skapīšiem ir noapaļotās līnijas, kas atdarina izlietņu priekšējo paneli. Skapīšu, spoguļu un izlietņu izmēri ir izstrādāti tā, ka tos var kombinēt savā starpā.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Jebkuram stilam

Korpuss trīs krāsās (gaišs bērzs, balts vai izteiksmīgs svītrains onikss), kam rūpīgi veikta dziļā impregnēšana, katru reizi vannas istabai sniegs savu stilu un apmierinās pat izvēlīgāko pircēju gaumi. Visas krāsas noslēdz baltas, izteikti glancētas durvis.


Vannas istabas mēbeles Rosa

Pārdomāts dizains

Mēbeles vannas istabām Rosa ideāli atkārto tāda paša nosaukuma koncepcijas vannas līnijas un sinerģiski izceļ kopējo vannas istabas izskatu. Rosa koncepcijas stūri un formas harmoniski pastāv viens otram līdzās un maksimāli ekonomē vannas istabas telpu.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 41 x 35 x 180 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • korpusa krāsa: balts, bērzs
  • durtiņu krāsa: balta

Augstais skapītis ar diviem plauktiem un virsmu mantām. Kreiso/labo variantu iegūsiet, pagriežot izstrādājumu pirms pašas uzstādīšanas. Var uzstādīt uz regulējamām 10–12 cm augstām kājiņām. Durtiņas ir glancēti baltā krāsā, korpuss atbilstoši izvēlētajai krāsu kombinācijai. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām augsto skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Rosa izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju.

Augsts skapītis SB Rosa

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000166 410 x 350 x 1800 Augsts skapītis SB Rosa bērzs/balts 329,00
X000000338 Augsts skapītis SB Rosa balts/balts 329,00
X000000170 Mēbeles kājiņas MR (2 gab.) 22,00

Iekraušanas dati

24,7 MB