Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augsts skapītis SB Evolution (slēgts)

Augstais sānu skapītis SB Evolution – slēgtais

Slēgtā konstrukcija ar durtiņām, kompaktā forma un glancētais izpildījums nodrošina augstajam sānu skapītim stilīgu ārējo izskatu.

Sērija Evolution

Izcils un harmonisks

Unikāls un tajā pašā laikā praktisks dizains vannas istabu aprīkojuma tirgū piemīt skapīšu un izlietņu komplektiem Evolution. Noapaļotā izlietņu priekšpuse vienmērīgi pāriet uz skapīša priekšējo furnitūru. Kopā ar tāda paša nosaukuma vannu, kurai ir piešķirts tituls "Izcils produkts", saskaņā ar Designcentr novērtējumu Čehijā, tās veido vienreizēju koncepciju visai vannas istabai.

Vannas istabas mēbeles Evolution

Neatkarība vai koncepcija

Koncepcija Evolution piedāvā ideālu vairāku pretrunīgu principu saderību. Visi tās izstrādājumi ir “pašpārliecināti vientuļnieki”, kuri, neskatoties uz to, ir novietoti kopā un veido skaistuma un lietderības simfoniju.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Ideāla komplektācija

Skapīšu Evolution pašaizverošās izvelkamās atvilktnes ar “push/pull” atvēršanas sistēmu piedāvā lielu platību kosmētikai un nepieciešamajiem piederumiem. Noapaļotā forma izceļ minētās sērijas izstrādājumu eleganci.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Autordizains

Studija Nosal, kas pazīstama ar savu inovatīvo pieeju ikdienas lietošanas lietām, Evolution koncepcijas izstrādājumiem ir piešķīrusi neatkārtojamu un ekskluzīvu dizainu. Mēbeļu kompozīciju pabeidz balti glancēti skapīši.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 45 x 30,5 x 142 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs

Augstais skapītis ar vienu stikla plauktu katrā no tā trīs daļām. Uzstādāms tieši pie sienas, nevar izmantot kājiņas. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Evolution izstrādājumiem (ar izlietni Evolution, spoguli Evolution) un citu RAVAK produkciju.

Augsts skapītis SB Evolution (slēgts)

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000780 450 x 305 x 1420 Augsts skapītis SB Evolution balts (slēgts) 449,00

Iekraušanas dati

21,2 MB