Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augsts skapītis SB Evolution (atklāts)

Augstais sānu skapītis SB Evolution – atvērtais

Augstais skapītis ar četriem plauktiem ir ar ekskluzīvu un harmonisku stilu, kas raksturīgs koncepcijai Chrome. Atvērtā konstrukcija bez durtiņām dod jums iespēju uzsvērt īpašo visas vannas istabas stilu.

Sērija Evolution

Izcils un harmonisks

Unikāls un tajā pašā laikā praktisks dizains vannas istabu aprīkojuma tirgū piemīt skapīšu un izlietņu komplektiem Evolution. Noapaļotā izlietņu priekšpuse vienmērīgi pāriet uz skapīša priekšējo furnitūru. Kopā ar tāda paša nosaukuma vannu, kurai ir piešķirts tituls "Izcils produkts", saskaņā ar Designcentr novērtējumu Čehijā, tās veido vienreizēju koncepciju visai vannas istabai.

Vannas istabas mēbeles Evolution

Neatkarība vai koncepcija

Koncepcija Evolution piedāvā ideālu vairāku pretrunīgu principu saderību. Visi tās izstrādājumi ir “pašpārliecināti vientuļnieki”, kuri, neskatoties uz to, ir novietoti kopā un veido skaistuma un lietderības simfoniju.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Ideāla komplektācija

Skapīšu Evolution pašaizverošās izvelkamās atvilktnes ar “push/pull” atvēršanas sistēmu piedāvā lielu platību kosmētikai un nepieciešamajiem piederumiem. Noapaļotā forma izceļ minētās sērijas izstrādājumu eleganci.


Vannas istabas mēbeles Evolution

Autordizains

Studija Nosal, kas pazīstama ar savu inovatīvo pieeju ikdienas lietošanas lietām, Evolution koncepcijas izstrādājumiem ir piešķīrusi neatkārtojamu un ekskluzīvu dizainu. Mēbeļu kompozīciju pabeidz balti glancēti skapīši.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 45 x 30.5 x 142 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • korpusa krāsa: balts spīdīgs

Augstais skapītis ar četriem koka plauktiem. Uzstādāms tieši uz sienas, nevar izmantot regulējamās kājiņas. Tiek piegādāts saliktā veidā. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām izlietnes skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Evolution izstrādājumiem (ar izlietni Evolution, spoguli Evolution) un citu RAVAK produkciju.

Augsts skapītis SB Evolution (atklāts)

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000779 450 x 305 x 1420 Augsts skapītis SB Evolution balts (atklāts) 449,00

Iekraušanas dati

21,2 MB