Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augsts skapītis SB Classic 350

Augstais sānu skapītis SB Classic 350

Augstais skapītis ar diviem stikla plauktiem un praktisku atvilktni augšējā daļā veido kompaktu un stilīgu jebkuras vannas istabas sastāvdaļu, ko uzsver ergonomisks izgriezums, kas pilda roktura funkciju. Tiek piedāvātas vairākās augstā skapīša korpusa krāsas, vienmēr ir kombinācijā ar glancēti baltām durtiņām.

Sērija Classic

Klasika šī vārda labākajā nozīmē

D/vannas istabas Classic mēbelēs dizainers ir iemiesojis ideju par vienkāršību un praktiskumu to dziļākajā būtībā. Pieticīgās ārējās līnijas izceļ gaumīgs ovāls rokturis minimālisma stilā.

Vannas istabas mēbeles Classic

Liels izmēru klāsts

Modeļu klāstā Classic ir atrodamas gan mini izlietnes, kuras galvenokārt ir piemērotas WC, gan arī dubultās izlietnes visai ģimenei. Pie visām izlietnēm tiek piedāvāti atbilstoši dažādu stilu un izmēru skapīši.


Vannas istabas mēbeles Classic

Pārdomāta iekšējā struktūra

Katrs Classic skapīša modelis ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk vietas mantu glabāšanai un vienlaikus neaizņemtu daudz vietas pašā vannas istabā. Lielākais skapītis zem dubultās izlietnes ir aprīkots ar zemu kasti ar nodalījumiem maziem priekšmetiem.


Vannas istabas mēbeles Classic

Krāsu izpildījuma izvēle

Lai d/vannas istabas mēbeles Classic patiešām labi izskatītos jebkurā vannas istabā, mēs esam izstrādājuši četras korpusa krāsas, proti, balta un bērzs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 35 x 37 x 120 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tipveida noformējums: kreisais un labais (L/R)
  • korpusa krāsa: balts, cappuccino
  • durtiņu krāsa: balts spīdīgs
  • garantija: 5 gadi

Skapītis ar diviem stikla plauktiņiem un praktisku atvilktni augšējā daļā. K/L variants ir atkarīgs no eņģu novietojuma. Durtiņas ir pieejamas glancēti baltā krāsā, korpuss atbilstoši izvēlētajai krāsu kombinācijai. Tiek piegādāts saliktā veidā. Izstrādājuma komplektā ir montāžas komplekts (skrūves, eņģes, aizbāžņi). Skapītis tiek uzstādīts tieši pie sienas, nevar izmantot regulējamās kājiņas MR Base. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām augsto sānu skapīti kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju.

5 gadu garantijaKoncepcijaL/R variantsImpregnēšana pret mitrumu
Augsts skapītis SB Classic 350

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000356 350 x 370 x 1200 Augsts skapītis SB-350 Classic L balta/balta 309,00
X000000355 Augsts skapītis SB-350 Classic R balta/balta 309,00
X000000956 Augsts skapītis SB-350 Classic L cappuccino/balta 319,00
X000000957 Augsts skapītis SB-350 Classic R cappuccinobalta 319,00

Iekraušanas dati

27,8 MB