Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Augstais skapītis SB Ring 300

Augstais skapītis SB Ring 300

Mēbeļu un izlietnes komplekts no kompozīta materiāla ideāli sader ar pārējo dušas/vannas istabas aprīkojumu. Piemērots visur. Mūsdienīgais, rotaļīgais un vienlaicīgi arī vienkāršais izskats tiek uzsvērts ar noapaļotajām malām.

Sērija Ring

Mūsdienīgs, rotaļīgs un tajā pašā laikā vienkāršs

Mēbeļu un izlietņu dizains ļauj kombinēt tos ar citu d/vannas istabas aprīkojumu. Vienkāršais, bet tajā pašā laikā stilīgais izskats tiek izcelts ar noapaļotajām malām. Ievērojot tādu pašu dizainu, ir noformēti d/vannas istabas spoguļi.

Vannas istabas mēbeles Ring

Horizontālās līnijas

Mēbeles Ring atšķiras no citiem mūsdienīgajiem izstrādājumiem ar to horizontālajām līnijām, kuras harmonizē vannas istabu un nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas tās lietošanai.


Vannas istabas mēbeles Ring

Ideāla kombinācija

D/vannas istabas skapīšu stils ideāli saskan ar tāda paša nosaukuma izlietnēm, ar kurām tas ideāli veido vienotu veselumu, neatkarīgi no vannas istabas dizaina.


Vannas istabas mēbeles Ring

Interesanti strukturēts

Īpašu pircēju uzmanību ir pelnījuši augstie skapīši ar interesantu iekšējās telpas konstrukciju. Vietu mantu uzglabāšanai Jūs atradīsiet ne tikai galvenajā skapīša korpusā, bet arī tā durvīs. Lai novērstu priekšmetu izkrišanu no skapīša, ir izveidoti speciāli nodalījumi divos augstumos, kas fiksē savās vietās kā augstākus priekšmetus, tā arī dažādus sīkumus.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz x a): 30 x 30 x 155 cm
  • materiāls: impregnēta plāksne DSP un MDF
  • tips: kreisais un labais (L/R)
  • korpusa krāsa: balta
  • durtiņu krāsa: balta
  • garantija: 5 gadi

Ar plauktiem aprīkots ir ne tikai augstā skapīša pamatkorpuss, bet arī tā durtiņas. Mantu nokrišanu novērš plānās metāla starpsienas divos augstumos.

5 gadu garantijaImpregnēšana pret mitrumu
Augstais skapītis SB Ring 300

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000771 300 x 300 x 1550 SB 300 Ring L balta 439,00
X000000773 SB 300 Ring R balta 439,00

Iekraušanas dati

3,7 MB