Youtube

Vannas istabas risinājumi

Koncepcija 10°

Vannas istaba, kura nāk Jums pretī

Skaitlis 10 nozīmē grādus, par cik mēs pagriezām vai paliecām šīs koncepcijas vannas istabas izstrādājumus, lai pietuvinātu tos lietotājiem un atvieglotu ikdienas laika pavadīšanu vannas istabā. Ģeniāli vienkārši risinājumi ir balstīti oriģinālā klasiskā vannā, kura ir pagriezta par 10°, kas ļauj tai piedāvāt Jums daudz vairāk brīvas vietas, bet vannas aizkars nodrošina ērtu iešanu dušā, neierobežojot Jūsu plecus. Matemātiskais vienādojums uzlabo izlietnes ar slīpumu uz vannas istabas iekšpusi un ergonomiski slīpo jaucējkrānu virzienā uz Jūsu roku.

Koncepcija 10°

Koncepcija 10° ieteicamās sastāvdaļas

Koncepcija 10°

Pieredzes iedvesmoti lēmumi

Koncepcijas autors ir studija DesignNosal, kam ir bagāta pieredze dizaina produktu izstrādes jomā. Tā ir sagatavojusi praktiskus risinājumus, ņemot vērā Jūsu uzturēšanās biežumu vannas istabā.


Koncepcija 10°

Mūsdienīga elegantā klasiskā stila interpretācija

10° koncepcija iemieso vienkāršu klasiku, kas pārveidota saskaņā ar klientu pašreizējām prasībām un vēlmēm. Vai Jūs dodat priekšroku klasiskai taisnstūra vannai? To iegādājoties, Jūs novērtēsiet visus inovatīvos risinājumus vannas istabām.


Koncepcija 10°

Universāls dizains

Koncepcija neprasa vienlaicīgu visu tās veidojošo elementu izmantošanu. Daži produkti var tikt lietoti atsevišķi, un tas nekādā veidā neietekmēs to praktisko pielietojumu.