Youtube

Produkti

Jaunumi

picture

Vanna City

Eleganta, plaša, vienkārša. RAVAK prezentē jauno, ērto pilsētas stila vannu. Akrila vannas "City" izmēri ir 180 x 80 cm, kas nodrošina pietiekami daudz vietas, lai atslābinātos ikdienā. Pateicoties savam ieturētajam izskatam, tā lieliski iederas arī modernā interjerā, un tās mērenais un atturīgais dizains nekad nenoveco.

picture

Izlietnes NATURAL

Universālā un modernā dizaina izlietnes no lietā marmora ir piemērotas katrai vannasistabai, kur atsevišķi neizceļas kāds elements, bet viss kopā veido praktisku un gaumīgu veselumu. "Natural Duo", pateicoties saviem izmēriem, ļauj kopā izmantot vannasistabu. Izlietne "Natural" ir paredzēta uzstādīšanai uz galda virsmas vai stiprināšanai tieši pie sienā esošajiem ievadiem. Ērtais augsti piestiprinātais līkums ļauj tecināt ūdeni tur, kur nepieciešams.

picture

Vannas istabas furnitūra Chrome un Classic

Vannas istabas skapīši no populārajām koncepcijām "Chrome" un "Classic" tagad piedāvā arī variantu ar divām atvilktnēm. Telpu zem izlietnes var izmantot praktiski. Vienas vannasistabas koncepcijas ietvaros klientiem pieejami skapīši gan ar vienu lielu atvilktni lielāku mantu salikšanai, gan arī ar divos nodalījumos sadalītām atvilktnēm sīku mantu salikšanai.

picture

Dušas kabīnes Blix ar jaunā tipa durvīm

Blix ar salokāmām segmenta tipa durvīm
Pateicoties durvju īpašībai – salocīties uz dušas kabīnes iekšpusi, durvis nemaz neaizņem telpu ārpusē, nesamazina iekāpšanas atveres platumu un no tām nepil ūdens uz vannasistabas grīdas.
Blix bīdāmās durvis
Jaunās bīdāmās trīsdaļīgās durvis Blix paplašina populārākā atvēršanas veida pieejamo sortimentu.

picture

Izlietnes un dušas kabīnes Rosa jaunā izskatā

Izlietnes "Rosa" ir tās pašas standarta vannas stilīgā atbilde. Kā standarta asimetriska vanna tā ir projektēta, lai savas iekšējās formas dēļ to būtu patīkami lietot katru dienu. Šī brīža jaunums ir to atjaunotās līnijas, kuras autors padarīja vienkāršākas, lai tās atbilstu ierastajam minimālisma stilam.

picture

Koncepcija 10°

“Man patīk vienkāršas lietas, taču asimetriskas vannas bieži izskatās nedaudz samākslotas. Tāpēc es mēģināju atrast kaut ko ne tik ļoti sarežģītu. Visbeidzot paņēmu klasisko taisnstūra vannu un pagriezu 10 grādu leņķī. Šī metode tālāk tika izmantota, lai radītu izlietnes un ūdens maisītājus” - Kryštof Nosál

picture

Brīvi novietojama vanna Freedom R

Vienkārša, moderna vanna ar taisnām līnijām un bez nevajadzīgiem izgreznojumiem. Dabiski dominē telpā, bet “nenomāc” citu vannas istabas aprīkojumu.

picture

Duškabīne Blix – paredzēta dziļajam paliktnim Sabina

Ideāls risinājums tiem, kuriem patīk mazgāties dušā, bērniem vai vecāka gadagājuma cilvēkiem, tāpat tiem, kuri dušā vēlas atslābināties. Viena no iecienītākajām duškabīnēm kopā ar dziļo paliktni Sabina būs piemērota vietās, kur nav vietas klasiskajai vannai.

picture

Jauna spīdīga duškabīņu Pivot sērija

Nesabojājams durvju vēršanas mehānisms un apdare populārākajās krāsās. Jaunā sērija Pivot ieņem cienījamu vietu populārāko RAVAK duškabīņu vidū.

picture

Sēdekļi – paredzēti ne tikai vannas istabai

Uzstādiet tos tajās vietās, kur neder klasiskie sēdekļi. Tie ir salokāmi, izturīgi, iztur lielu svaru un tos var uzstādīt jau ierīkotā istabā. Tie būs piemēroti koridoros, balkonos, liftos, priekšistabās.

picture

Neslīdošas lentes

Caurspīdīga dizaina kvadrātveida vai lentes formas vannas uzlīmes SafeStep - tās ļaus vannas istabā pārvietoties drošāk. Tās ir līmējamas uz dušas paliktņa, vannas dibena vai uz keramiskajām flīzēm.

picture

Maza vanna Classic

Būs piemērota gan peldēm, gan mazgājoties dušā. Tās garums - tikai 120 cm. Uzstādot uz šīs vannas sieniņu vai durvis, iegūsiet ļoti plašu, ērtu un hermētisku duškabīni.

picture

Pagriežams dušas statīvs

Dušas statīvu ar augšējo un rokas dušu novērtēsiet, ja vēlēsieties gan mazgāties, gan atslābināties dušā. Augšējās dušas augstums viegli regulējams ar vienas rokas palīdzību.

picture

Vannas istabas mēbeles Evolution

Viena no populārākajām koncepcijām papildināta ar diviem augstiem skapīšiem, kuri palielina koncepcijas vērtību. Ceram, ka šī koncepcija kļūs vēl populārāka arī pateicoties jaunajai 170 cm garajai vannai Evolution.

picture

Jaunie duškabīņu Chrome aksesuāri

Koncepcija Chrome ir pati pilnīgākā vannas istabas aprīkojuma kolekcija tirgū. Jaunākais dizains izmantots arī duškabīņu Chrome aksesuāriem.

picture

Koncepcija Chrome

Iepazīstieties ar vislielāko RAVAK koncepciju. Visiem tās elementiem ir harmoniska saderība. Koncepcija piedāvā dažāda izmēra vannas, vannas aizklājus, dažāda dizaina dušas stūrīšus un durvis, dušas ūdens vāceles un kanālus, mēbeles vannas istabai un dažādus jaucējkrānu veidus.